تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 112 متری خوش نقشه بر فردوسی

آپارتمان 112 متری خوش نقشه بر فردوسی

1 سال پیش در قم

متراژ
112
ساخت
1394
قیمت کل
4٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬982٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
آپارتمان 112 متری
املاک چارسو
آدرس دفتر: بلوار فردوسی نبش کوچه 5