تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 113 متری تکواحدی بلوار ابوذر (شمس)

آپارتمان 113 متری تکواحدی بلوار ابوذر (شمس)

10 ماه پیش در آهنگ

متراژ
113
ساخت
1399
قیمت کل
10٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬575٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
⚜ به نام یگانه مالک هستی ⚜

✅ فایل زیر قیمت منطقه
✅ 113 متر آپارتمان 2 خوابه
✅ فول امکانات
✅ بهترین فرعی منطقه
✅ بازسازی کامل با بهترین متریال
✅ بهترین طبقه ساختمان با نورگیر عالی
✅ پارکینگ سندی و بدون مزاحم
✅ فروشنده واقعی
✅ بازدید مساوی با خرید
•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°
                  ⚜ بهترین ها را از ما بخواهید ⚜

      ⚜ کارشناس و مشاور در امور ملکی:   (شمس) ⚜

             ⚜ با بیش از 13 سال سابقه درمنطقه ⚜

⚜ برای بازدید فایل های مشابه و زیرقیمت تماس بگیرید ⚜

            ⚜⚜⚜ املاک بزرگ دیپلمات ⚜⚜⚜