تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 113 متری سهروردی شمالی

آپارتمان 113 متری سهروردی شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
113
ساخت
1402
قیمت کل
15٬142٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
134٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
اپارتمان 113 متری سهروردی شمالی - اندیشه

5 طبقه تک واحدی

2 خواب ، یک خواب مستر

فول امکانات ( پارکینگ / انباری / اسانسور)

متریال داخلی و ساخت درجه یک

نورگیر عالی

دسترسی راحت به خیابان شریعتی

سیستم سرمایش کولرگازی

سیستم گرمایش پکیج

تراس بزرگ و دلباز

مشاعات بسیار شیک و عالی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3