تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 113 متری/طبقه اول روبه نما/

آپارتمان 113 متری/طبقه اول روبه نما/

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
113
ساخت
1399
قیمت کل
4٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬592٬000 تومان
طبقه
1
سلام و عرض ادب
آپارتمان 113 متری
❇️کابینت هایگلس
❇️قابیلت رهن تا750 میلیون
❇️تمامی امور مربوط به رهن با املاک
❇️قابلیت اخذ وام 640 میلیون
❇️تمامی امور مربوط به وام با املاک
❇️سند تک برگ
‏‎✅مشاور شما: امیدرمضانی
‏‎❇️املاک اوپال دارای قویترین فایلینگ در منطقه
‏‎❇️باما باهر مبلغی و هر سلیقه ای صاحب خانه می شوید
_________________________________
‏‎ ♻️مشاوره رایگان در امور ملکی شما♻️
‏‎◀️خرید◀️فروش◀️مشارکت درساخت◀️ره و اجاره
_________________________________
‏‎آدرس:اندیشه فاز یک نبش شقایق یکم املاک اوپال
‏‎ساعت کاری دفتر همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت9 صبح الی 21