تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 113متر / سند تک برگ / تک واحدی

آپارتمان 113متر / سند تک برگ / تک واحدی

2 سال پیش در کرج

متراژ
113
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬025٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬619٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨مشاورین املاک بیستون✨

✨قوی ترین فایلینگ در منطقه
✨دارای کادری مجرب ، بیش از10 سال سابقه کار در زمینه املاک و مستغلات و ... در منطقه

کارشناس تخصصی فروش در منطقه :
✨خشایار رمضانخانی✨
صفر تا صد خرید تا اجاره ی آپارتمان در منطقه
________

فروش آپارتمان 113متر ، سه خوابه
نوساز و کلیدنخورده

پارکینگ ، انباری ، تراس کاربردی ، آسانسور
سند تک برگ آماده انتقال
غرق در نور ، دو کله نورگیر ، اتاق خواب ها اکواریوم

شرایط پرداختی بی نظیر
قابلیت رهن واحد حدود 650 میلیون تومان
قابلیت اخذ انواع وام رو سند

✨فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری و سکونت✨

__________

✨ سازه ای برند و مهندسی ساز توسط سازنده بنام در منطقه ✨

❌ چت دیوار پاسخگو نیستم ❌

آدرس دفتر:
مهرشهر ساماندهی خیابان نماز غربی ، تقاطع خیابان عرفان ، مشاورین املاک بیستون