تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 114 متری فرحبخش غربی

آپارتمان 114 متری فرحبخش غربی

2 سال پیش در نیشابور

متراژ
114
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬520٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬877٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
هلدینگ مسکن سلطانی
مشاور شما: محسن تمنانلو
************************
چهارراه دارایی ابتدای فرحبخش غربی
2 طبقه 5 واحد
طبقه اول بدون آسانسور
پله ها استاندارد اجرا شدن بسیار نرم و راحت
114 متر 2 خواب سند شش دانگ تک برگ
قابلیت دریافت وام
قابلیت رهن تا 350 میلیون حتی 400 میلیون
داخلی بسیار شیک و مرتب
دسترسی آسان به تمامی امکانات
یک واحد نقلی در یک لوکیشن عالی
*********************
آدرس دفتر: فرحبخش غربی روبروی غربی 20 مسکن سلطانی