تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان. 114متری دوخواب

آپارتمان. 114متری دوخواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
114
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬920٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬701٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
ساختمان نو ساز. قابلیت وام تا حداکثر پرداختی از سه طرف نور گیر دسترسی محلی عالی کابینت منبران درجه یک تمام شیر آلات تو کار. دارای آب نما باربکیو وسایر امکانات