تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 114متری (شخصی ساز فاز8)

آپارتمان 114متری (شخصی ساز فاز8)

2 سال پیش در پردیس

متراژ
114
ساخت
1402
قیمت کل
4٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬280٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا
با سلام
آپارتمان114متری
دو خوابه
6طبقه 2واحدی
طبقه 2
درب ضد سرقت
مشاعات فوق العاده مرتب
سرامیک کف 40×120

مشاور : سیف آقایی