تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/115 متر/فاز 6/شخصی ساز

آپارتمان/115 متر/فاز 6/شخصی ساز

1 سال پیش در پرند

متراژ
115
ساخت
1400
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬391٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
دپارتمان بزرگ راسا پیشرو در خدمات ملکی

پروژه شخصی ساز دریای نور واقع در فاز 6 شمال
نما سنگ تراورتن
خوش نقشه (سالن بزرگ)
غرق نور
به قیمت ترین واحد شخصی ساز در پرند
واحد به صورت خام میباشد ( تیم تاسیساتی راسا آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز)

فول کردن واحد. از 70 میلیون به بالا به سلیقه شما با متریال برند

سند تک برگ آماده انتقال
بازدید آزاد
(فایل های مشابه موجود می باشد)

اطلاعات بیشتر طی تماس تلفنی با ما
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!