تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 115 متر . کلید اول فول . شیرخوارگاه

آپارتمان 115 متر . کلید اول فول . شیرخوارگاه

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
115
ساخت
1403
قیمت کل
6٬895٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬956٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
بنام یزدان پاک

________________________

✅️ آپارتمان کلید اول

✅️ کابینت هایگلس

✅️ هود و گازصفحه ای

✅️ پکیج

✅️ پارکینگ و انباری

✅️ مالک مایل به معاوضه با ملک سبک تر میباشد

____________________________________________

✅️ لطفا تلفنی درخواست آدرس دقیق نفرمایید

✅️ کارشناس امور ملکی : بیرانوند

________________________________