ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 115 متری 3خواب خرم رودی
آپارتمان 115 متری 3خواب خرم رودی
12 ماه پیش در همدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
115
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
6٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬217٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
فروش آپارتمان 115متری بلوار خرم رودی،کوچه کاج
✅️ آسانسور
✅️ پارکینگ عملا بدون مزاحم
✅ طبقه دوم
✅ انباری
✅ دسترسی عالی
✅️شمالی فول تجهیز
✅️سال ساخت 95
معاوضه با واحد 4 خواب یا دو واحد در یک ساختمان الباقی نقدا پرداخت میشود،یا فروش نقدی
__________________________________________
✔️138 متری 3 خواب خرم رودی،کاج، طبقه5 جنوبی ساخت1400 قیمت 8 تومن
✔️165 متری 3خواب جنوبی ط 5 بر 18 متری میلاد ساخت1395 قیمت 12 تومن
✔️160 متری 3 خواب بر ذالفقار طبقه5 باغ گلها70 متر تراس1391 قیمت 8 تومن
✔️144 متری 3 خواب نوساز18 متری میلاد ساخت 1404 قیمت 12 تومن
✔️75 متر راه جدا سندی میلاد خشک ساخت 1404 قیمت6،5
✔️68 متری بر45 متری اعتمادیه ساخت 90 قیمت 4،300
✔️179 متری استادان طبقه5
✔️210 متری استادان طبقه 3
✔️110 متری خرم رودی گلسار ساخت 91طبقه5
✔️100 متری خرم رودی رجایی
✔️80 متری سلحشور کلوپ
_________________________
☎️لطفا جهت دریافت فایلهای وسپردن فایل خود با ما تماس حاصل فرمایید
آدرس دفتر،کوچه مشکی،18 متری میلاد شرقی،نبش ساعی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور مسیب قربانی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
واقعی بودن عکس :
*
تطابق عکسها با واقعیت ملک