تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 115 متری تک واحدی و جنوبی

آپارتمان 115 متری تک واحدی و جنوبی

1 سال پیش در آبیک

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
2٬495٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬695٬000 تومان
طبقه
3
با سلام و احترام
✅️واحد به صورت خام و کلید نخورده
✅️آپارتمان تک واحد 115 متر دو خواب
✅️جنوبی و خوش نقشه و نورگیر
✅️بهترین لوکیشن شهرک
✅️قابلیت رهن تا 350 میلیون

برای دریافت اطلاعات بیشتر به⚡️ املاک شهروند⚡️ مراجعه نمایید
آماده دریافت فایلهای شما عزیزان به صورت تلفنی می باشیم
آدرس دفتر:شهرک قدس 40متر بعداز بیمارستان ولیعصر⚡️ املاک شهروند ⚡️
برزگر
اسدی