تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 115 متری /طلائیه /بهار شمالی

آپارتمان 115 متری /طلائیه /بهار شمالی

2 سال پیش در قرچک

متراژ
115
ساخت
1403
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬826٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 115متری

              املاک خاص برای سلیقه های خاص❗
⬅️آپارتمان 115متری ➡️

                         تک واحد

دپارتمان املاک  V.I.P ارائه دهنده بهترین خدمات صادقانه با مشاورانی جوان و پر انرژی آماده خدمت رسانی و مشاوره به شما همشهریان عزیز می باشد.

✍️کارشناس برتر منطقه:
                                 شاهملکی✍️
☎️آدرس: قرچک منبع اب بوستان 132مقابل درب استخرولیعصر☎️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک وی آی پی

با گروه مشاورین املاک VIP یک قدم تا رویاهایتان فاصله دارید