تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 115 متری ، نماسنگ ، خوش نقشه

آپارتمان 115 متری ، نماسنگ ، خوش نقشه

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
1٬370٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬913٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
املاک پیمان

مشخصات واحد :

⚜️ 115 متر ، دوخواب بزرگ ، کف سرامیک

⚜️ پذیرایی بزرگ مربع شکل ، تی وی وال

⚜️ یک خواب مستر

⚜️ بالکن ، آسانسور ، انباری ، پارکینگ سندی

⚜️ درب ضد سرقت ، پنجره دوجداره

⚜️ واحد خام ، انشعابات جدا ،

⚜️ نوساز ، و نماسنگ

⚜️ ط دوم شمالی ، پنج طبقه ، هر طبقه 4 واحد

⚜️دارای نگهبانی 24 ساعته ، شهرک مستحکم و بنام

⚜️ دسترسی به امکانات رفاهی ، فروشگاه ، از جمله نزدیک به دانشگاه

⚜️دسترسی تا مترو 3 دقیقه ، روبروی اتوبان کرج و قزوین

⚜️ مدارک 5 برگی عمران ، قابل استعلام ، قابلیت انتقال در دفتر خونه

=======================================

مشاور : پورعسگر

=======================================
⭕️ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .
⭕️ موارد مشابه با بودجه و سلیقه شما موجود است .

⭕️ ملک شما را به قیمت خریداریم . ⭕️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

ابوالفضل پورعسگر

آژانس املاک پیمان

هدف ما ایجاد فضایی امن برای سرمایه گذاری و خرید شماست