تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 115متردوخواب

آپارتمان 115متردوخواب

2 سال پیش در مشهد

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
3٬565٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬000٬000 تومان
پکیج
آپارتمان 115متر

لطفا همکاران محترم املاک تماس نگیرید