تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 115متری/ تک واحدی / روبه نما/ دو خواب

آپارتمان 115متری/ تک واحدی / روبه نما/ دو خواب

2 سال پیش در کرج

متراژ
115
ساخت
1395
قیمت کل
2٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬565٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚜️مشاورین املاک رویان⚜️

✔️115متر
✔️2خواب
✔️پارکینگ اختصاصی
✔️دسترسی آسان به مترو و مراکز خرید
✔️دسترسی به اتوبان
✔️بدون دیوار مشترک
✔️ساختمان کم واحد و خلوت

_______________________________________________

⭕قابلیت رهن تا 500 میلیون تومان⭕

✅فایل های مشابه موجود است.

✅آدرس دفتر: گلشهر، گلزار غربی، اختر غربی، املاک رویان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین و مستغلات رویان

⭐خوشحالیم که در رسیدن به آرزوهایتان نقش داریم⭐