تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 115متری،جنوبی،فول امکانات

آپارتمان 115متری،جنوبی،فول امکانات

2 سال پیش در پاکدشت

متراژ
115
ساخت
1401
قیمت کل
2٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬652٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✨️دپارتمان املاک شریفی✨️

✔️‏ 115 متری،جنوبی
✔️ پارکینگ✔️ آسانسور✔️ انباری
✔️کولر گازی ✔️پکیج رادیاتور ✔️آشپزخانه تمام mdf

✨️در بهترین لوکیشن پاکدشت✨️

✔️ درصورت نیاز ملک فوق به مبلغ چهارصد میلیون تومان رهن داده خواهد شد ✔️

✨️حتما در فایلینگ املاک فایل هایی مناسب با بودجه و سلیقه شما دوست گرامی موجود می باشد✨️
کارشناس و مشاور امور ملکی شما: علی شریفی

جهت آگاهی از اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

آدرس و لوکیشن دفتر: پاکدشت_شهرک دانشگاه مدرس یکم،دانش یک