تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 116 متر شیک سوهانک 2 خواب

آپارتمان 116 متر شیک سوهانک 2 خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
116
ساخت
1385
قیمت کل
12٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
106٬896٬000 تومان
طبقه
4
آپارتمان 116 متر دو خواب
بازسازی شده خوش نقشه نور جنوب
به قیمت رسیده
لابی ولابی من

کارشناس فروش : افرازنده