تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 116 متری اداری

آپارتمان 116 متری اداری

1 سال پیش در تهران

متراژ
116
ساخت
1371
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
12٬920٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
111٬379٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 116 متر✔️
مشاور شما خانم مظفری