تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 116 متری جنوبی سند دار در نصر

آپارتمان 116 متری جنوبی سند دار در نصر

1 سال پیش در تبریز

متراژ
117
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬299٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜ دپارتمان شهریمیز ⚜

⚜ به روز ترین و جامع ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز⚜️

_______     
نوع: فروش اپارتمان

منطقه:  کوی نصر .چراغ راهنمایی

سال ساخت: 1401

متراژ: 117 متر  مفید

موقعیت ملک: جنوبی

طبقه : سوم از  پنجم

طبقه اول نیز قابل مذاکره است

تعداد اتاق : 2خواب

اسانسور  دارد

قیمت: از قرارمتری45

قیمت کل پنج میلیارد سیصد

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ________

⚜ کارشناس : مهندس توتونچی

⚜ جهت مشاوره و بازدید حضوری
در خدمتتان هستیم

⚜ جلب رضایت خانواده های
مشکل پسند و خاص پسند

⚜ مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.

⚜ خرید فروش مطمئن و پر سود
به وسعت شهریمیز

⚜ آدرس دفترمرکزی : کوی نصر،
خیابان فرهنگ، رو به پاسداران