تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 116متری/2خواب/دونبش/بلوارفرهنگ

آپارتمان 116متری/2خواب/دونبش/بلوارفرهنگ

2 سال پیش در مشهد

متراژ
116
ساخت
1390
قیمت کل
4٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬379٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨✨✨✨✨✨✨✨
✴️حاشیه بلوار فرهنگ
✴️ دونبش جنوبی
116متر
2خواب
✴️جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید