تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 117 متر/زعفرانیه/لاکچری/امکان اخذ وام

آپارتمان 117 متر/زعفرانیه/لاکچری/امکان اخذ وام

10 ماه پیش در ارومیه

متراژ
117
ساخت
1400
قیمت کل
4٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
#ارومیه_حضرت پور

#کد_فایل_2145
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 117
تعداد اتاق 2
طبقه 1
کل طبقات ساختمان 6
تعداد واحد در طبقه 2
سال ساخت 1400

موقعیت ملک : جنوبی
مشخصه ملک : فول امکانات
نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,هود,گاز رومیزی
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : گچ
سایر امکانات : درب ضد سرقت,کمد دیواری,انباری,پنجره دو جداره
وضعیت سکونت : تخلیه
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,تک برگ

مبلغ متری :40,000,000 تومان
مبلغ کل :4,680,000,000 تومان

املاک مهندس
کارشناس : یاسین درویشی
آدرس دفتر : بلوار رودکی اول صدمتری تیموری جنب نان زیتون