تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 117 متر نوساز/ پارکینگ مسقف

آپارتمان 117 متر نوساز/ پارکینگ مسقف

2 سال پیش در پردیس

متراژ
117
ساخت
1402
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬948٬000 تومان
طبقه
9
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
10
پردیس
فاز5
دو خواب
ویودار
نما تمام شده
پنجره های بزرگ
طبقه 9 جنوبی
پارکینگ انباری آسانسور
دسترسی عالی
بهترین مرحله برای سرمایه گزاری
4 مورد مشابه دارم
مدارک کامل
استعلام کامل در حضور خریدار

کارشناس امور املاک امیرمسعود صادقیان هستم
جهت خرید و فروش ملک در پردیس تماس حاصل فرمائید
زیر نظر اتحادیه املاک شهر پردیس