ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 117 متر ولیعصر سعدی
آپارتمان 117 متر ولیعصر سعدی
2 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
117
ساخت
1394
قیمت کل
6٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬264٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
✳️ به روز ترین و جامعترین فایلینگ ✳️
آپارتمان نقلی در یکی از بهترین لوکیشن های ولیعصر
❇️جهت ساختمان :جنوبی 2 نبش
❇️متراژ :117 متر
❇️2خواب
❇️نما : سنگ
--------------------------------------
◾️کف پارکت
◾️نقاشی
◾️کابینت و کمد دارد
✅مشاور شما : مهندس ضربعلی زاد ***********
✳️مخصوص خانواده های مشکل پسند ✳️
✅ مشاوره تخصصی در مناطق ولیعصر ، الهی پرست ، ائل گلی ، فردوس
✅ آدرس دفتر :ولیعصر اول خیابان مخابرات تقاطع عارف املاک پاشا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت