تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 117 متری فرهنگیان فاز 2تاپ لکویشن

آپارتمان 117 متری فرهنگیان فاز 2تاپ لکویشن

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
117
ساخت
1398
قیمت کل
3٬340٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬547٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
⭐⭐⭐کارشناسان املاک ستارگان برتر⭐⭐⭐
     
         ✨️ساختمان جنوبی دوبرنور✨️

           ✨️ .سند تک برگ.✨️

            ➰بهترین گزینه برای خرید ➰
                             
       ✴مشخصات واحد✴
1️⃣پارکینگ

2️⃣واحد ترو تمیز و شیک

3️⃣قابلیت رهن تا 400

4️⃣بسیار خوش نقشه

5️⃣غرق درنور آفتابگیر مستقیم

6️⃣تاپ لوکیشن قوی

7️⃣کابینت گلس.وکناف کاملا انجام شده

8️⃣فروشنده واقعی

❇تخفیف پای معامله
❇ ،خوش قیمت،
جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید
 
⚖مشاورکارشناس شما:رامین خسروی⚖

❌..فایل های مشابه متناسب با شرایط  و بودجه و امکانات،لکویشن دلخواه شما موجود میباشد..❌

❗برای هرگونه خرید فروش برای مشاوره حضوری تلفنی رایگان خدمتگذار شما هستم ❗

  با املاک ستارگان یک خرید مطمئن را تجربه کنید

⭐ستارگان نامی نیک درمنطقه باسابقه درخشان ⭐