تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 117متر بلوار الغدیر/2 نبش نور

آپارتمان 117متر بلوار الغدیر/2 نبش نور

1 سال پیش در قم

متراژ
117
ساخت
1403
قیمت کل
3٬390٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬974٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
12
با سلام خدمت دوستان عزیز

واحد مذکور واقع در بهترین لوکیشن بلوار الغدیر

2نبش نور ،فوق العاده خوش نقشه و بدون پرتی

صفر کلید نخورده،واقع در ساختمان 12طبقه 3واحدی
(طبقه4)
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

⭕️موارد مشابه موجود است ⭕️

از بازدید تا محضر همراه شما عزیزان هستیم

املاک فیروزه با4شعبه ی فعال در سطح شهر

((جذب کارشناس فروش،اجاره))

مشاور شما طالبی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مجموعه فیروزه با 4شعبه درشهر