تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 117متر دو خوابه خوش نقشه

آپارتمان 117متر دو خوابه خوش نقشه

10 ماه پیش در ارامنه

متراژ
117
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬376٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
« بسم الله رحمن رحیم »

⭐تجربه ثابت کرده که بهترین سرمایه گذاری در طول تاریخ«خرید ملک» است⭐

⭐این واحد 99درصد خواسته های شمارو بر آورده میکند ⭐

✅117متر دو خواب خوش نقشه
✅سال ساخت 1389
✅3طبقه تکواحدی
✅کولر آبی
✅نزدیک مترو، بی آرتی و مراکز خرید دسترسی به اتوبان صیاد شیرازی و همت و امام علی
✅دارای همسایگانی محترم در محیطی بسیار آرام
✅مبلغ 800 ماهیانه4٫500 اجاره تا برج 10
✅قابلیت دریافت وام زوجین

⭐گروه مشاورین املاک آریانا فعال درامر
ساخت وساز ومشارکت درساخت، خرید وفروش رهن واجاره قویترین فایلینگ منطقه ،نقاشی ،کاغذدیواری،بازسازی کامل با نازلترین قیمتها در خدمت شما سروران گرامی میباشیم⭐

⭐پایان معامله شما آغاز«تعهد»ماست⭐

بازدید =خرید

⭐مشاور امین شما «طباطبایی»⭐