تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 118 متر سه خواب بازسازی

آپارتمان 118 متر سه خواب بازسازی

11 ماه پیش در سپاهان‌شهر

متراژ
118
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬322٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
**** مشاور املاک پرنیان****
فروش آپارتمان سه خوابه
متراژ 118 متر
کف: سرامیک
کابینت: هایگلاس
سرمایش: کولر آبی
گرمایش: پکیج و رادیاتور
کمدهای بزرگ و جادار
سالن با پنجره های بزرگ به سمت حیاط مجموعه و فضای سبز
دارای دو اتاق خواب مستر
بازسازی صفر تا صد با مصالح و متریال درجه یک و عالی
موقعیت: ابتدای ورودی سپاهانشهر
نزدیک به سیتی سنتر(در حد 5 دقیقه پیاده روی)
دسترسی سریع و اسان به بلوار اصلی، پارک، مراکز خرید و ...
نور و آفتاب و چشم انداز عالی و ابدی
مجتمع با هیئت مدیره قوی و دوربین با همسایه های با فرهنگ و گزینش شده همچنین مجتمع دارای حیاط و محوطه بزرگ و عالی با طراحی فضای سبز میباشد و سهم زمین بالا دارد.
به ازای یک متر آپارتمان یک متر زمین تعلق دارد
سند: تک برگ
تخفیف جزیی پای قولنامه