تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 118 متری / در قلب متل قو

آپارتمان 118 متری / در قلب متل قو

2 سال پیش در سلمان شهر

متراژ
118
ساخت
1401
قیمت کل
5٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬033٬000 تومان
طبقه
2
❇️یک انتخاب درست یک کارشناس درست میخواهد ❇️

☘️مدیریت دپارتمان تشریفات قو : خانم فرد

☎️☎️جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بهترین فایل های منطقه با بنده تماس بگیرید با افتخار در خدمت شما ارباب رجوع های عزیز هستم .

⚜️آپارتمان دو خوابه در قلب شهر متل قو مهندسی ساز
⚜️بسیار خوش نقشه هر دو خواب مستر به همراه کلوزت
⚜️داخل واحد لاندری مجزا
⚜️یک روف گاردن بینظیر به ویو دریا و جنگل
⚜️دسترسی به مراکز رفاهی تفریحی فقط چند دقیقه
⚜️فاصله تا دریا فقط یک کیلومتر
⚜️مهم ترین مساله مدارک تکمیل سند تک برگ

❇️آدرس دپارتمان تشریفات قو : بر خیابان اصلی برج های آقای عظیم زاده
❇️دپارتمان املاک تشریفات قو به همراه تیم حقوقی قوی و کارشناسان با تجربه در خدمت شما دوستان ،خریداران و فروشندگان محترم می باشد