آپارتمان 118متر 2خوابه و 128متر 3خوابه فول امکانات
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
118
ساخت
1375
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬169٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
بهترین و زیرقیمت ترین آپارتمان اُکازیون منطقه
فروشنده واقعی
✅آپارتمان 118 متر
‼️سند شخصی بدون ریشه آماده انتقال
⚜سالن و اتاق ها نور جنوبی فوق العاده
♦️2 خواب استاندارد آفتاب گیر و دارای کمد دیواری
▶️لوکیشن و دسترسی عالی
✔بنای ساختمان مستحکم
⭕آپارتمان دنج و خوش ساخت و خوش نقشه
✳موقعیت ساختمان غربی
✴غرق نور مستقیم از جنوب و شمال
⬆️ساختمان 4 طبقه 2 واحدی
⚜طبقه چهارم
♦️پارکینگ
✅انباری
⬆️آسانسور
‼️بالکن
⚜510 متر زمین برای 8 واحد
✔قدرالسهم خوب از زمین
*بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری است.*
****** ******
((((( آپارتمان 128 متری سه خواب نیز با همه امکانات در همین ساختمان برای فروش موجود است )))))
⛔ بازدید از آپارتمان مساویست با عقد قرارداد ⛔
✅فروشنده منعطف و کاملا آمادگی فروش دارد.
جهت دریافت اطلاعات و توضیحات بیشتر در مورد این آپارتمان و فایل های مشابه و نیز مشاوره و کارشناسی رایگان خرید و فروش آپارتمان در منطقه یک همین حالا میتوانید تماس بگیرید.
‼️کارشناس؛ نریمانی
⚜املاک شایگان
✳شعبه فرمانیه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.