تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان، 119 متر، دو خواب

آپارتمان، 119 متر، دو خواب

2 سال پیش در قم

متراژ
119
ساخت
1402
قیمت کل
5٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬697٬000 تومان
طبقه
2
به نام خدا
آپارتمان
کلید نخورده
طبقه 2
تک واحدی
دو خواب
موردهای مشابه موجود میباشد.
مشاور آقای دهقان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور حسین دهقان

آژانس املاک مجموعه فیروزه با 4شعبه درشهر