تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120 متر 3 خواب / فول امکانات

آپارتمان 120 متر 3 خواب / فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
120
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
14٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
119٬583٬000 تومان
طبقه
5
اعتبار ما ثمره اعتماد شماست

120 متر 3 خواب
آفتابگیر نور بی نظیر/ سالن پرده خور

متریال 100 درجه یک

خوش نقشه

فول امکانات

دسترسی آسان به خیابان اصلی ستارخان

موارد مشابه در منطقه را از ما بخواهید

2 خواب 3 خواب با هر بودجه و سلیقه ای

پاسخگو تا ساعت // 24 //
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سران ستارخان

با ما بهترین سرمایه گذاری ملکی را تجربه خواهید کرد