تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120 متری 3خابه تک واحدی دو طرف نورگیر

آپارتمان 120 متری 3خابه تک واحدی دو طرف نورگیر

2 هفته پیش در شهرک امام رضا

متراژ
120
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
‏8,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,500,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
یک واحد آپارتمان
120متری

املاک جاده چالوس در خدمت مشتریان عزیز
برا پیدا کردن واحد مورد نظر خود حتما به ما سر بزنید
فایلهای مشابه زیادی موجود میباشد