ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 120 متری جنوبی نوساز/کوی شهدا(عباسی)
آپارتمان 120 متری جنوبی نوساز/کوی شهدا(عباسی)
2 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬166٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
دپارتمان ملک شهریمیز
❇️به روز ترین، جامع ترین و باکیفیت ترین فایلینگ انواع ملک و مستغلات در کلانشهر تبریز
_______________
☑️ کد 5444
✅نوع : فروش اپارتمان
✅منطقه : عباسی، شهدا
✅متراژ: 120
✅موقعیت ملک :جنوبی
✅سال ساخت: 1398
✅طبقه : 1 از 4
✅تعداد واحد در هرطبقه: تک واحد
✅تعداد اتاق : 2
❇️کارشناس : سرخوش
❇️جهت مشاوره و بازدید حضوری در خدمتتان هستیم.
❇️جلب رضایت مشکل پسندان و خاص پسندان
❇️مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.
❇️خرید و فروش مطمئن و پر سود به وسعت شهریمیز
❇️ آدرس دفترمرکزی : شهرک نصر، سه راه دانشگاه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.