تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120 متری،دادگستری،سهند ائل گلی

آپارتمان 120 متری،دادگستری،سهند ائل گلی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
120
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬666٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
فروش آپارتمان 120 متری در کوی دادگستری

✅ دسترسی عالی-موقعیت مکانی فوق العاده

✅ گذر اختصاصی فوق العاده دنج و آرام

✅ فوق العاده خوش نقشه،بدون پرتی

✅ نورگیری عالی

✅ پارکینگ سندی بدون مزاحم

✅ دو عدد انباری+بالکن بدون احتساب در متراژ

✅ زیر قیمت منطقه ،فروشنده جدی
___________________________________
کارشناس تخصصی مِلک ِتون : مهدی زرعی

⚜️دپارتمان املاک آسمان تبریز-سامانه مِلک تون⚜️

‎انجام امور خرید و فروش ملکی در سطح تبریز

محلی امن برای معاملات پر سود مِلکتون

جهت دریافت فایل های مشابه کافیست با ما تماس بگیرید.☎️
______________________
شعبه مرکزی : پرواز ، روبروی ورودی اصلی برج های آسمان
شعبه اول : رضا نژاد شمالی،نبش چهارراه دمشقیه
شعبه دوم : 17 شهریور جدید،اول کوی ارک