تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120 متری دو خوابه ( رو به نما )

آپارتمان 120 متری دو خوابه ( رو به نما )

2 سال پیش در کرج

متراژ
120
ساخت
1395
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5

☑️ هر دو خواب ده متری

⭕ قابلیت رهن تا مبلغ 450 میلیون تومان ⭕
⭕ پارکینگ به صورت کاملا تامین و بدون مزاحم ⭕
⭕ واقع در یکی از بهترین خیابان های گلشهر ⭕
⭕ دسترسی به اتوبان و خیابان های اصلی ⭕

( فایل های مشابه در این رنج قیمت در خیابان های :
. اختر شرقی و غربی . کوکب شرقی و غربی . تاجداری .
. پونه و بهار . قلندری . شقایق و ........................... )

مشاور امور ملکی شما : { ماهان آذلش }

⚜️ با کمترین مبلغ شما را خانه دار خواهیم کرد ⚜️
⚜️ املاک رویان ⚜️

آدرس دفتر : گلشهر گلزار غربی خیابان اختر غربی روبروی درب پارکینگ مترو گلشهر ⭕

◽◻️ فایل های بیشتر در پنل املاک رویان ◻️◽
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین و مستغلات رویان

⭐خوشحالیم که در رسیدن به آرزوهایتان نقش داریم⭐