تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120 متری/دوخوابه/قصرالدشت

آپارتمان 120 متری/دوخوابه/قصرالدشت

2 سال پیش در شیراز

متراژ
104
ساخت
1395
قیمت کل
6٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬346٬000 تومان
طبقه
1
درود

✅️ساختمان شخصی ساز در لوکیشن اعیان نشین قصرالدشت.
.
.
✅️آپارتمان 104 متر سندی + 16 متر تراس رایگان در واحد.
✅️تراس سرسبز و قابل چیدمان.
✅️سالن بزرگ و خوش نقشه.
✅️واحد درحد صفر و بسیار تمیز نگهداری شده است.
✅️مناسب سکونت و سرمایه گذاری.

دپارتمان تخصصی املاک ایران

⚜️مشاور شما رضایی⚜️