تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120 متری رسالت ،خطیب،نصف راه

آپارتمان 120 متری رسالت ،خطیب،نصف راه

2 سال پیش در تبریز

متراژ
120
ساخت
1398
قیمت کل
3٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬333٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️فروش آپارتمان واقع در رسالت کوی بعثت ⚜️
⭕کد ملک: 5001⭕
✅ 120 متر بدون پرتی فضا
✅شیک و ساخت لوکس
✅سازه مستحکم و درخشان منطقه
✅اعیان پسند در کوی بنام
✅فروش ویژه VIP
✅متریال برند
✅2خواب نور گیر عالی
✅ ایفون تصویری
✅درب ضدسرقت دوربین مداربسته
✅ این آخرین بازدید شماست
✅بهترین فرصت برای خرید خانه
✅نورگیری عالی
⚜️ بانک تخصصی املاک امین⚜️
ارائه بهترین فایل های ملکی در تبریز و حومه
ارائه قرارداد سیستمی و کد رهگیری
ارائه موارد اکازیون برای مشارکت
انجام تمامی امورات مربوط به استحکام بنا
عدم خلافی _ اخذ سند و گواهی فروش
موارد بیشتر با رنج قیمت مشابه را در بانک املاک امین مشاهده نماید
⭕افکار امروز ما چراغ آینده شماست⭕
⭕آدرس دفتر :  رسالت کوی ولایت ⭕
⭕بانک تخصصی املاک امین⭕
⭕مشاور فروش: مهندس محمدیان⭕