تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120 متری ویو دریا

آپارتمان 120 متری ویو دریا

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
120
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬666٬000 تومان
طبقه
3
لوکیشن : بر خیابان اصلی امام خمینی
پارکینگ :اختصاصی
نما و مشاعات : تمام سنگ
جنس کف واحد : سرامیک
سند : تک برگ ازاد
قابلیت : 1میلیارد رهن 800 وام .

توضیحات تکمیلی :
دوست عزیز، این آپارتمان 120 متری در منطقه ای شاهکار و لوکس قرار دارد، هر جزئی از این مسکن دارای جذابیت و زیبایی خارق العاده ای است که به سرعت باعث تحسین و غبطه وری شما خواهد شد. در داخل، به شما رویاهایی باز می کند که تا به حال تنها در خواب هایتان به آن ها دست یافته اید. هر کدام از اتاق ها، با کمال شیک و طراحی ذوقی، در فضای اجتماعی پرنور، لحظات شادی و نشاط را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید و در اتاق خواب خود، آرامش را پیدا کنید.
علاوه استفاده از مصالح برترمی توانید به بازی سازی های الهامبخش و محیط مطلوب نیاز دارید، اینجا خانه ای شماست. همچنین، از نظر امنیتی در اینجا دارای استانداردهای بالای می باشد. یکی از موارد مهم در خانه، امانت زندگی شماست و اینجا مکانی است که بدون هیچ نگرانی می توان از زندگی لذت برد.)

قیمت بسیار منعطف و قابل مذاکره
پارکینگ و انباری جداگانه مبلغ 300 محاسبه می شود
کارشناس فروش : الماسی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن گوهران

ملک شما الویت ماست ، اعتماد شما سرمایه ی ماست ...