ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 120m/نوساز فاز 1 شهر جدید هشتگرد
آپارتمان 120m/نوساز فاز 1 شهر جدید هشتگرد
1 سال پیش در هشتگرد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1401
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬833٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا
________
لوکیشن = شهر مِهِستان (شهر جدید هشتگرد) فاز 1، خیابان اسکان
120متر / 2خواب
✅️جنوب شرقی
✅️️فول امکانات به جز کولر گازی
⚜️همکف
⚜️پارکینگ-انباری_ اسانسور
⚜️روبه آفتاب
⚜️سال ساخت 1401
⚜️خوش نقشه
⚜️غرق نور
⚜️کابینت و کمد دیواری :MDF
⚜️️بدون پرتی
⚜️️کفپوش:سرامیک
⚜️تمام شیرآلات و نصبیات نصب شده
⚜️در صورت کمبود موجودی :رهن 700 + وام 800 = 1500
و مابقی نقدی
⚜️سند تک برگ آماده هرگونه تسهیلات بانکی
☎️اطلاعات بیشتر= *********** فرزاد توبه
✅️پشتیبان شما املاک افراز
✅️فایل های مشابه موجود می باشد
Afraz Properties | املاک افراز
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت