تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120متر در فرشته جنوبی کوی مالک

آپارتمان 120متر در فرشته جنوبی کوی مالک

1 سال پیش در تبریز

متراژ
120
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬833٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
—« مـشاوریـن امـلاک تـخصصــی ایـران زمـین »—

⭕️ کـد مـلـک 25608
هنگام تماس کد آگهی را به خاطر بسپارید.
—— —— —— —— ——
یک واحد آپارتمان واقع در بهترین نقطه فرشته جنوبی
⁦✅⁩طبقه دوم
✅متراژ 120
✅سند ششدانگ⁩
⁦✅⁩هر طبقه 1 واحد
⁦✅⁩شخصی ساز
⁦✅⁩قطعه جنوبی
✅درب ضد سرقت
✅درب ریموت
⁦✅⁩تراس دار
✅نور مخفی
✅سال ساخت 1403

تا سقف 800 میلیون میتونین وام بردارین .
‏‎⁦✔️⁩تا سقف 500 میلیون میتونیم به رهن کامل واگذار کنیم.

‏‎✅ مبلغ 1,300 میلیون از مبلغ کل معامله کسر خواهد شد ✅

—« مـشاوریـن امـلاک تـخصصــی ایـران زمـین »—

❗️ آدرس املاک : باغمیشه شیت 4 میدان مادر به طرف چهارراه میثاق

‏« IranZamin.Tabriz »

فقط با یک تماس واحد خود رو به ما بسپارید و از ما جویا شوید.

⏰فروش فوری در عرض 24 ساعت
با کادر مجرب و مشاوره حرفه ای
کارشناسی و قیمت گذاری رایگان

«سریعترین مرکز خرید فروش رهن و اجاره در تبریز»
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک ایران زمین

( تبریز در دست ماست خانه دار کردن تخصص ماست ) انجام تمامی خدمات ملکی در 24 ساعت

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *
تطابق عکس‌ها با واقعیت ملک