تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120متری فرهنگیان فاز 2

آپارتمان 120متری فرهنگیان فاز 2

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
120
ساخت
1401
قیمت کل
380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬166٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
الهی به توکل نام اعظمت

⚜️ کارگزار امور ملکی و حقوقی پاشایی⚜️

⚡️بهترین فرصت جهت سرمایه گذاری ملکی⚡️
_____________________________________________
♦️فروشنده واقعی و منعطف♦️
❗️پایان جستجو❗️
_____________________________________________
✨️موقعیت و دسترسی عالی ایستگاه 5
✨️زمین دوکله بر شمالی جنوبی
✨️سازنده معتبر با رزومه درخشان و قابل استعلام
✨️سند در دست اقدام قابل استعلام ماده صد پرداخت شده
✨️واحد خوش نقشه و اصولی ساخت
✨️فرصت استثنایی سرمایه گذاری
✨️تکمیل بدون یک ریال خرج

_____________________________________________
♦️ارائه انواع مشاوره تخصصی در خصوص(خرید،فروش،مشارکت در ساخت و...

♦️تنظیم قرار داد تحت نظر وکیل پایه یک دادگستری

♦️انواع فایل از 50 متر تا 200 متر باب سلیقه شما موجود است

❗️پاسخگویی 24 ساعته❗️