تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 121متری/سه خواب/سالن پرده خور/فروشنده

آپارتمان 121متری/سه خواب/سالن پرده خور/فروشنده

1 سال پیش در تهران

متراژ
121
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
12٬500٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
103٬305٬785٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
گروه مشاورین املاک آ.اس.پ آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد

✔️✔️دسترسی عالی✔️✔️

✔️آپارتمان 121 متری
✔️حمام مستر
✔️هر سه خواب دارای کمد دیواری با ابعاد استاندارد
✔️سرویس فرنگی
✔️پارکینگ طبقه همکف
✔️گذر پهن
✔️فروشنده واقعی
✔️در صورت کسر بودجه مبلغ 1/800 م رهن واحد می باشد

✔️برای کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس حاصل فرمایید✔️

آدرس املاک: سی متری نیروهوایی خیابان بصیر بین خشی و امیری(10/37) پلاک 180