تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 122 متر 3 خواب فروش یا معاوضه

آپارتمان 122 متر 3 خواب فروش یا معاوضه

1 سال پیش در تهران

متراژ
122
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
12٬970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
106٬311٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
122 متر
4 طبقه تک واحدی
بهترین لوکیشن فاز 3
3 جهت نور گیر (جنوب، شمال و غرب)
پارکینگ عالی
تخلیه با قابلیت رهن تا 1/800 میلیارد
سند تک برگ آماده محضر
همسایگان درجه یک
فروش یا معاوضه با متراژ پایینتر
بهترین پیشنهاد برای عزیزانی که میخواهند زندگی در یک واحد پر نور، 3 خواب رو تجربه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با بنده تماس بگیرید.