تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 122 متری تک واحدی روشن دشت

آپارتمان 122 متری تک واحدی روشن دشت

2 روز پیش در شهرک زاینده رود

متراژ
122
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏8,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,393,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
با سلام
املاک سپاهان مشتاق تقدیم میکند.

آپارتمان ✅سه خواب ✅تک واحدی
✅جنوبی ✅سند تک برگ ✅درب ساخت
✅پارکینگ مسقف✅ انباری بزرگ✅ دسترسی حیاط
✅500 میلیون وام✅ قابلیت یک میلیارد رهن
✅ پکیج✅کناف✅درب ضد سرقت✅آیفون تصویری
جهت بازدید پس از هماهنگی تماس حاصل نمایید.
آپارتمان بصورت نیمه خام می باشد کابینت و کمد به سلیقه خودتان است.