ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان/122متر/سندتک برگ/سه خواب /ساسانی
آپارتمان/122متر/سندتک برگ/سه خواب /ساسانی
1 روز پیش در ساسانی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
122
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
8,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
72,131,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
شرقی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
▪️هوالرزاق▪️
♦️آپارتمان خوش نقشه سه طرف نور ،فول امکانات ♦️
⏺️فایل های مشابه :
✔️آپارتمان 86 متر سندتک برگ پارکینگ و انباری آسانسور محدوده چهارراه مصباح 4/800 میلیارد
✔️آپارتمان 125متر سه خواب /پارکینگ /انباری/آسانسور/قولنامه 7/500 میلیارد
✔️آپارتمان 85 متر /حیاط در اختیار /دوخواب /بسیار دلباز /قولنامه 5میلیارد
✔️آپارتمان 144 متری /سند تک برگ /تک واحدی /پارکینگ /انباری/آسانسور قیمت 10/950 میلیارد
✔️آپارتمان 60 متری /پنت هاوس 120متر / قولنامه /بدون پارکینگ 3/800 میلیارد
✔️آپارتمان 110 متری/سنددار/بازسازی شده دوخواب قیمت 5/900میلیارد
✔️آپارتمان 95متری /سنددار/طبقه اول /پارکینگ سندی/گلشهر 6/650 میلیارد
و ده ها فایل دیگر....
⬅️الویت پاسخگویی با مراجعه کنندگان حضوری میباشد ➡️
⚜️قوی ترین و جامع ترین فایلینگ منطقه ساسانی ⚜️
⚜️مشاور و کارشناس امور ملکی منطقه: میلاد یزدی⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.