تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 122متری/2خواب/هنرستان

آپارتمان 122متری/2خواب/هنرستان

1 سال پیش در مشهد

متراژ
122
ساخت
1390
قیمت کل
5٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬803٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
هنرستان(اول نسترن)
122متر
2خواب
واحد جلو
غرق نور
تراس قابل چیدمان
آسانسور
پارکینگ اختصاصی