تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 122متری،3خواب،تکواحدی،ابوطالب

آپارتمان 122متری،3خواب،تکواحدی،ابوطالب

1 سال پیش در مشهد

متراژ
122
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
2٬840٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬278٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
باسلام
⚜️ دفتر سرمایه گزاری املاک بزرگ خاتونی
⚜️ مشاور ملکی شما : جلال آری

✅ آپارتمان 122 متری
✅ شیک و خوش نقشه
✅ 3 خواب کاربردی
✅ بهترین طبقه
✅ دارای پارکینگ و آسانسور
✅ نما سنگ کلاسیک
✅ نورگیر فوق العاده
✅ لوکیشن قوی
✅ منطقه ای تازه ساز و رو به رشد

❇️ فروشنده واقعی

⚜️ جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس بگیرید
⚜️ ارادتمند شما : جلال آری