تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/122متری/الهیه/ کاشانی

آپارتمان/122متری/الهیه/ کاشانی

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
122
ساخت
1395
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬967٬000 تومان
طبقه
5
⭐کارشنا سان مسکن ستارگان برتر شعبه 4⭐
✅سند تک برگ آماده انتقال
✅سالن پرده خور غرق در نور
✅بسیار شیک وخوش نقشه
✅بهترین منطقه دسترسی عالی
✅ساختمان جنوبی واحد سمت کوچه
✅محله ای آرام و دلنشین مناسب سکونت
✅رهن مستاجر تا برج 5 سال 1404
✅مشاعاتی عالی بدون پرتی
✅طبقه 5از6 بهترین طبقه یکی به آخر
✅املاک ستارگان برتر آماده پاسخ گویی به
مشارکت درساخت، خرید، فروش
شما همشهریان عزیز می باشد✅

،رزومه ما / اصالت ماست،
مشاور شما : محمدی