تائید
فروش مسکونیآپارتمان*آپارتمان 123 متر ولیعصر *

*آپارتمان 123 متر ولیعصر *

1 سال پیش در تبریز

متراژ
123
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
7٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬162٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
12
✔ سامانه املاک یوردوم ✔
بروزترین سامانه تخصصی املاک در شمالغرب کشور

واحد مورد نظر واقع در بهترین منطقه ولیعصر /برج استادان

**123 متر**

⚜ با احترام محمدزاده ⚜

⭕ جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت بازدید تماس حاصل فرمائید

⚫ آدرس : یاغچیان خیابان نور جنب بوستان نور املاک یوردوم